Často kladené otázky

Aký je hodváb Beautie Bee?

Nie je hodváb ako hodváb a preto si treba dávať pozor na napodobeniny. Ten náš je netoxický, je certifikovaný podľa STANDARD 100 by OEKO-TEX®, OEKO -TEX Made in Green, kde musí spĺňať tie najvyššie Európske štandardy a má taktiež označenie triedy 6A čo znamená, že je to hodváb najvyššej a najjemnejšej kvality a teda najkvalitnejší na trhu.

Čo znamená momme?

Momme/mm je meranie hmotnosti hodvábnej tkaniny. Čím je hodnota hodvábu vyššia tým je počet hodvábnych nití väčší na meter štvorcový látky. Naše hodvábne výrobky obsahujú 22mm pre hodvábne gumičky a 25mm pre hodvábne obliečky.

Prečo je hodváb zázrak pre pleť?

Hodváb je momentálne to najlepšie pre pleť a vlasy čo môžete mať. Má anti-age účinky, zvyšuje hydratáciu, upokojuje a hojí problematickú pleť. Spánok na hodvábnej obliečke je ako kozmetické ošetrenie počas spánku a môže byť účinnejšie ako krémy a séra. Hladký povrch umožňuje pokožke kĺzať po vankúši, čo pomáha predchádzať bočným záhybom a znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Každá pokožka v noci regeneruje a obnovuje nové bunky a hodváb je v tomto procese skvelým pomocníkom. Keďže hodváb je menej savý ako bavlna, pomôže vašej pokožke zadržať prirodzenú vlhkosť. Každé ráno sa zobudíte svieži a zdraví, s pevnou, hydratovanou a žiarivou pokožkou. Hodváb je tiež ideálny pre ľudí s kožnými ochoreniami, ako je akné, ekzém alebo dokonca spálenie od slnka, pretože vďaka svojej jemnosti, šetrnosti a netoxickosti nedráždi pokožku.

Prečo je hodváb zázrak pre vlasy?

Či už máte rovné, vlnité alebo kučeravé vlasy, ktoré sú prirodzené, fénované alebo upravené, každý môže mať prospech z používania našich hodvábnych gumičiek a obliečok pretože chránia vaše jemné vlasy pred zamotaním, udržiavajú vlasy zdravé, hydratované a lesklé. Hladký povrch hodvábu znižuje trenie vlasov, čo pomáha predchádzať krepovateniu vlasov, ich zamotávaniu, štiepeniu končekov a dokonca vypadávaniu vlasov u žien, detí a najmä u mužov. Hodváb tiež udržiava hydratáciu vlasov a pokožky hlavy, čo pomáha udržiavať vlasy zdravé a lesklé. Spanie na hodvábe a používanie hodvábnych vlasových doplnkov šetrí čas ráno a predlžuje trvanlivosť vašich účesov.

Ako sa starať o hodváb?

Hodváb je prírodná a jemná tkanina, preto odporúčame prať naše hodvábne obliečky na vankúše ručne vo vode do max 30 stupňov celzia s pH neutrálnym tekutým pracím prostriedkom určeným na hodváb. Škvrny odstráňte jemným vmasírovaním tekutého pracieho prostriedku priamo na miesto. Poriadne opláchnite v studenej vode. Na osušenie rozložte predmet na uterák a znovu ho vytvarujte. Sušte na rovnej ploche alebo zaveste, vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu.

Prečo používame na výrobu vlasových klipov a produktov celulózny acetát?

Je síce drahší ale za to odolnejší a udržateľnejší. Získava sa z celulózy, organického vlákna. Východiskovým materiálom na extrakciu acetátu je bavlna. Na rozdiel od spracovania bavlny na textílie prechádza bavlna na ceste k acetátu zložitým procesom. Pri výrobe klipov sa bavlna vysuší, rozomelie na celulózový prášok, potom sa zmieša s kyselinou octovou, farbí a na konci procesu sa zmení na pevný listový materiál. Z týchto acetátových plátov sa potom vyreže a vyfrézuje rám klipu, alebo sa vytvorí požadovaný tvar na výsledný produkt.

Všetky klipy do vlasov, sponky, čelenky, hrebene sú vyrobené z acetátu celulózy – pružného a odolného materiálu, ktorý neobsahuje ropu a vyrába sa z bavlny, dreva a buničiny.
Čiže je tento materiál udržateľný a zároveň výborne odolný!

Aké sú spôsoby platby?

Bankovým prevodom na č.u. IBAN: SK26 1100 0000 0029 4409 2335 alebo platba kartou cez platobnú bránu CardPay - Tatra Banka

Aké sú možnosti doručenia tovaru?

Doručujeme do celej Európskej únie s výnimkou Švajčiarska a Luxemburska. Všetky vaše objednávky sa snažíme vybaviť ihneď najneskôr do 4 pracovných dní.
Objednané produkty sú dopravené na vybrané výdajné miesto siete Zásilkovna alebo formou doručenia na adresu.
V okamihu expedície zásielky sú vám na email doručené informácie o odoslaní.

Po doručení na výdajné miesto budete informovaní SMS a emailom o možnosti vyzdvihnutia.
Bude vám zaslané heslo pre vyzdvihnutie.
Zásielka bude na výdajnom mieste.
Viac informácií nájdete tu https://www.zasielkovna.sk/obcania/vyzdvihnutie-zasielky 

Objednávky a vrátenie tovaru

AKO MÔŽEM ZRUŠIŤ SVOJU OBJEDNÁVKU?
Máte 14-dňové právo na odstúpenie od zmluvy. Ak chcete uplatniť svoje právo na odstúpenie od zmluvy, vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy a informujte nás o tom zaslaním e-mailu na adresu hello@beautiebee.eu

AKO MÔŽEM VRÁTIŤ TOVAR?
Na vrátenie neotvorených a nepoužitých výrobkov a vrátenie peňazí máte 14 dní odo dňa prijatia balíka. Ak chcete vykonať vrátenie, stiahnite si prosím formulár na vrátenie tu a vyplnený ho pošlite spolu s e-mailom na adresu hello@beautiebee.eu

ČO MÔŽEM UROBIŤ, AK JE VÝROBOK CHYBNÝ ALEBO CHÝBA?
V takomto prípade okamžite kontaktujte náš zákaznícky servis: hello@beautiebee.eu

Prosím, vyberte svoj produkt